Необхідні програми


Найпопулярніші браузери

Microsoft Mathematics


Сьогодні я хочу вас познайомити з програмою компанії Microsoft, про існування якої, я упевнена, далеко не усі знають. Microsoft Mathematics - не просто наворочений калькулятор, а справжній електронний розв'язник, який дозволить легко робити складні обчислення і розрахунки, а найголовніше - покаже як це правильно робиться!

Детальніше


Пакет динамічної геометрії


Пакет динамічної геометрії DG створений для підтримки шкільного курсу планіметрії. DG – це комп'ютерне середовище для експериментування з геометрії. Мета пакета – надати учням можливість самостійного відкриття геометрії шляхом експериментування на комп'ютері.

Детальніше


Algebry


Algebry v.1.6 - Універсальна програма по математиці: рішення рівнянь, різні обчислення і багато що інше.

Детальніше


Математика 5


Математика 5 - ця програма призначена для вирішення різних шкільних математичних завдань, з усіма проміжними діями.

Детальніше


MyTest


MyTest - це система програм для створення і проведення тестів і виставлення результатів тестування.

Детальніше


Test-W2


Контрольно-діагностична система Test W2 , яка прийшла на зміну Test-W.

Детальніше


Maple


Maple — програмний пакет, система комп'ютерної алгебри. Є продуктом компанії Waterloo Maple Inc., яка з 1984 року випускає програмні продукти, орієнтовані на складні математичні обчислення, візуалізацію даних і моделювання.

Детальніше


Mathematica


Mathematica — система комп'ютерної алгебри компанії Wolfram Research. Містить безліч функцій як для аналітичних перетворень, так і для чисельних розрахунків. Крім того, програма підтримує роботу з графікою і звуком, включаючи побудову двох— і тривимірних графіків функцій, малювання довільних геометричних фігур, імпорт і експорт зображень і звуку.

Детальніше


Mathcad


Mathcad — система комп'ютерної алгебри з класу систем автоматизованого проектування, орієнтована на підготовку інтерактивних документів з обчисленнями і візуальним супроводом, відрізняється легкістю використання і застосування для колективної роботи.

Детальніше


Отличник


Отличник- програма, яка буде корисною для дітей початкових класів.

Детальніше