Microsoft Mathematics


Сьогодні я хочу вас познайомити з програмою компанії Microsoft, про існування якої, я упевнена, далеко не усі знають. Microsoft Mathematics - не просто наворочений калькулятор, а справжній електронний розв'язник, який дозволить легко робити складні обчислення і розрахунки, а найголовніше - покаже як це правильно робиться!

Четверта версія цієї програми змінила назву Microsoft Math на Mathematics, а найголовніше - стала абсолютно безкоштовною і доступною для вільного скачування. Основне призначення програми - допомога в рішенні завдань найрізноманітнішого рівня складності по математиці, алгебрі, тригонометрії, фізиці і хімії. За допомогою Microsoft Mathematics можна поступово проглянути рішення рівняння або обчислення інтеграла, причому пропонуються для порівняння різні варіанти рішення.

Програма містить декілька додаткових модулів, кожен з яких націлений на своє коло завдань :

Equation Solver - дозволяє будувати графіки і вирішувати системи рівнянь з багатьма невідомими.

Formulas and Equations - бібліотека формул з самих різних галузей точних наук від тригонометрії до хімії з прикладами і поясненнями.

Triangle Solver - інструмент для роботи з трикутниками.

Unit Converter - засіб перетворення одиниць вимірів, включаючи довжину, площу, об'єм, вагу, температуру, тиск, енергію, силу, швидкість і так далі.

Повний перелік функцій Microsoft Mathematics займе не одну сторінку, проте навіть стисле знайомство з можливостями програми дозволяє стверджувати, що нічого подібного серед безкоштовного ПО не спостерігається, та і комерційних конкурентів такого рівня знайти не так легко. Програма Microsoft Mathematics є корисним інструментом для школярів і студентів, що значно полегшує процес вивчення точних наук, а також може згодитися для усіх користувачів, у яких робота пов'язана з різними обчисленнями.

В архві версії для 32 і 64 розрядних операційних систем. Для більшості користувачів потрібно запустити MSetup_x86.exe.